Dama z pasją

Dama z pasją

Dama z pasją

Znajdziecie tu wywiady z interesującymi kobietami, które nie tylko odnoszą sukcesy na polu zawodowym. Pasjonuje je ... życie!
                                                      Zapraszam. Jagoda Podolak


czwartek, 05 październik 2017 21:22

Sklep Lumen 132Zapraszamy do zapoznania się
z bogatą ofertą naszego

Sklepu Lumen

Zapraszamy do zakupu
zdrowej żywności, suplementów diety
i wielu innych atrakcyjnych artykułów
.

sobota, 20 czerwiec 2015 21:51
Marta Franczak, specjalistka ds. public relations, doradca rodzinny. Mama trójki dzieci. Wraz z mężem Arkadiuszem, prowadzi spotkania rozwojowe dla małżeństw i singli1 oraz spotkania dla narzeczonych w ramach przygotowania do sakramentu małżeństwa.

środa, 13 maj 2015 19:53

Świat Kobiet - wywiad z Teresą Król

wtorek, 09 grudzień 2014 23:03

Janina Janica–Piechota: absolwentka AGH, z zawodu i zamiłowania dyplomowany nauczyciel matematyki, społecznik, od 40 lat w udanym związku małżeńskim. Zasiada w Radzie Akcji Katolickiej na szczeblu diecezjalnym. Radna Powiatu Bielskiego. Od roku 1992 – przez 3 kadencje - radna gminy Wilkowice.

piątek, 07 listopad 2014 17:38

Edyta Sowa: mama Judyty, Jonasza, Nadii i Aniołka Nikodema. Od 20 lat w związku małżeńskim z Andrzejem, który jest z zawodu profilaktykiem uzależnień. Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego o specjalności pedagog rodzinny i właścicielka firmy  PROFAMILIA.

środa, 02 kwiecień 2014 00:00

 Małgorzata Pilch 

polonistka - doktor nauk humanistycznych, zafascynowana teatrem awangardowym i awangardowością Ekip Notre-Dame. Mama 6-letniego Jasia i 5-letniego Antosia. Od 10 lat jest w udanym związku małżeńskim z Jarkiem, który... nie zawsze podziela jej pasje.

środa, 05 marzec 2014 10:58

Gośćmi Jagody Podolak są  Damy z pasją z Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców Talent.
Panie rozmawiają o kreatywności biznesowej, mentoringu biblijnym i geniuszu kobiety!

środa, 04 grudzień 2013 08:06

Wioletta Holak; zawodowo rzeczoznawca majątkowy, biegła sądowa i wykładowca akademicki. Prywatnie: od 16 lat spełniona żona Przemka, który jest nauczycielem oraz mama dwójki nastoletnich dzieci.
Zaangażowana w Duszpasterstwo Pracodawców i Przedsiębiorców TALENT.
Mieszkanka Głębowic (powiat oświęcimski).

piątek, 12 lipiec 2013 21:34

Beata Gebauer- adwokat, mama 5 synów i 26 letniej córki Ani. Najmłodszy syn Franek ma 5 lat. Od 28 lat jest szczęśliwą żoną Grzegorza, który jest prawnikiem. Związana ze wspólnotą „Miasto na Górze”.

Przed nami rozmowa o rzeczach szalenie ważnych w życiu każdej kobiety: o dzieciństwie, macierzyństwie, pracy zawodowej, kobiecości, przyszłości, wakacjach i ...szarlotce. Osobliwie osobiste wspomnienie z dzieciństwa, które Pani pielęgnuje w swojej pamięci ?

[2013-07-15] => dodaliśmy plik mp3 do odsłuchania
sobota, 30 marzec 2013 19:59

Beata Borowska - adiunkt; dr habilitowany w Katedrze Chóralistyki Akademii Muzycznej w Katowicach, od 20 lat dyrygent Bielskiego Chóru Kameralnego, nominowana do nagrody IKARA za osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki. Szczęśliwa mama Krzysztofa, Marcina, Wojtka i Michasia.
Wywiad tekstowy + .mp3 do odsłuchania

czwartek, 14 luty 2013 19:35

Katarzyna Sylwestrzak, z zawodu polonistka, z wyboru misjonarka świecka, z zamiłowania przewodnik beskidzki.

Singielka.


Tak sobie myślę Kaśka, że ty jesteś trochę, jak Mikael Blomkvist z Millenium Larssona- ciągle na tropie ważnych spraw...

Szczerze mówiąc zaskoczyłaś mnie tym porównaniem. Myślę, że może gdzieś tam jakaś iskierka, która nas łączy jest...Z tym że te moje ważne sprawy chyba mają trochę większy przebieg !

Jesteś rodowitą bielszczanką, ale twoje rodzinne korzenie są na Wschodzie, Rosja to twoja pierwsza miłość ?

poniedziałek, 17 grudzień 2012 22:45

Z Miriam Arbter-Korczyńską, dziennikarką radiową, laureatką nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich „Mały Feniks”’, harcerką, pasjonatką żeglarstwa i miłośniczką psich zaprzęgów – rozmawia Jagoda Podolak

czwartek, 25 październik 2012 21:17

Przygotowałam mojego tatę na śmierć

Anna Byrczek, lekarz, szefowa Domowego Hospicjum im. św. Kamila przy parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Bielsku-Białej.

Od 20 lat zajmuje się wolontaryjnie chorymi na nowotwory w ich domach.

Pani Doktor- w jednym z wywiadów powiedziała Pani, że nie chciała kierować Hospicjum, ale pomagać chorym termalnie.

Tak, to prawda. Szukałam takiej instytucji, czy takiej grupy, która zajmowała by się pomocą chorym - chciałam się włączyć w prace takiej grupy. No nie mniej nie udało mi się, nie znalazłam takiej organizacji na naszym terenie i w związku z tym spróbowałam z innymi zorganizować tego typu grupę.

środa, 12 wrzesień 2012 20:09

Beata Bednarz wokalistka, obdarzona fenomenalnym głosem, od ponad 20 lat kocha jednego mężczyznę i mieszka w tym samym mieście, w Bielsku-Białej. W maju ukazała się jej 10. płyta Zamieszkaj ze mną

środa, 12 wrzesień 2012 20:08

Grażyna Kohut

anglistka, mama czwórki dzieci, jej mąż Janusz jest muzykiem i kompozytorem. Zaangażowana w życie wspólnoty Miasto na Górze.

środa, 12 wrzesień 2012 19:59

Z ZUZANNĄ PRADELĄ absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach, dyrygentem chórów i zespołów instrumentalnych, teoretykiem-wykładowcą, mamą trójki dzieci- rozmawia

Jagoda Podolak