Spotkanie z Szymonem Hołownią.

14 listopada 2012 /środa/, o godz: 18 00

w auli Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej /ul.Tańskiego 5/

odbędzie się spotkanie z Szymonem Hołownią.

Szymon Hołownia – odważnie przyznający się do swojej wiary w Boga chrześcijanin katolik, znany dziennikarz i publicysta, dyrektor programowy kanału religia.tv, współpracuje z telewizją TVN, jest felietonistą "Wprost", "Pani".

Laureat nagród: "GrandPress", "Ślad" oraz "Wiktora". Prowadził między innymi programy Mam talent!, Ludzie na walizkach i Gotowi na śmierć...

W najbliższą środę będzie gościć w Bielsku-Białej na zaproszenie duszpasterstwa akademickiego wraz z UCO Bielsko-Biała oraz dzięki gościnności Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białe, w której auli odbędzie się spotkanie.

Spotkanie odbędzie się pod hasłem: Czy(m) żyje Kościół? temat zainspirowany jest najnowszą (od środy dostępną w księgarniach) książką Szymona Hołowni "Last minute - 24h chrześcijaństwa na świecie". W trakcie spotkanie będzie okazja do zadania panu Szymonowi nurtujących nas pytań, a po spotkaniu można będzie zakupić dotychczasowe publikacje Szymona Hołowni.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w tym spotkaniu, w siedzibie WSFiP przy ul. Tańskiego 5, w najbliższą środę, tj. 14 listopada 2012, o godz. 18.00.

zobacz też: Uco.dl.pl