czwartek, 06 czerwiec 2013 15:04

Każdy chrześcijanin jest powołany do tego, by ewangelizować, by przyprowadzać ludzi do Chrystusa.

Serdecznie zapraszamy do ewangelizowania z Telewizją LUMEN poprzez

MODLITWĘ I POST

To wsparcie ma ogromną moc, zwłaszcza post (np. piątkowy) w konkretnej intencji.

Wierzymy, że to co robimy jest dziełem Bożym, dlatego Jego błogosławieństwo jest dla nas bardzo ważne. Prosimy Boga o nie i zapraszamy Ciebie, abyś to czynił razem z nami. Niech ta inicjatywa ewangelizacyjna, jaką jest Telewizja Lumen będzie naszą wspólną misją.

czwartek, 06 czerwiec 2013 15:04

Jeżeli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś się włączyć aktywnie w to dzieło jakim jest Telewizja LUMEN, możesz nam pomóc poprzez:

OGLĄDANIE I PROMOWANIE

Oglądaj nas regularnie i polecaj swoim znajomym, aby krąg ludzi zainteresowanych przekazywanymi przez nas treściami coraz bardziej się powiększał i styl życia zgodnego z Ewangelią stawał się coraz bardziej popularny.Jak nas polecić?

Wstaw na swoją stronę link do naszej strony (z podlinkowanym logo)

Kod powyższego linku:
<a href="http://lumentv.pl/" target="_blank"><strong>www.LumenTV.pl</strong><br /> <img src="http://lumentv.pl/images/loga/logo_lumen-tv_200.png" alt="" /></a>
piątek, 21 październik 2016 19:01

Telewizja Lumen, która na zaproszenie abp Stanisława Gądeckiego od kilku lat współpracuje z Komisją Duszpasterstwa Konferencji Episkopatu Polski, zapewniając jej obsługę medialną, przygotowuje także filmowe pomoce dydaktyczne do katechezy.

Wsparcie finansowe jest również bardzo istotne. Realizacje filmowe są dość kosztownym przedsięwzięciem, dlatego także prosimy o wsparcie finansowe. Wspomóż nas wpłacając pieniądze na nasze konto:

Fundacja LUMEN
Numer konta: 51 1140 2017 0000 4702 1300 4568

W tej dziedzinie możesz pomóc przez:

  • wpłacanie jednorazowej większej kwoty

  • sponsorowanie konkretnego programu

  • przekazywanie systematycznie małych kwot (np. 10, 20, 50 zł miesięcznie), co ułatwi nam planowanie wydatków niezbędnych w naszej służbie ewangelizacji